Міжнародна конференція з нагоди Всесвітнього Дня прав людини в НВК «Оболонь»

Друк PDF

5В рамках тижня правових знань 08 грудня 2017 року в НВК «Оболонь» була проведена Міжнародна конференція з нагоди Всесвітнього Дня прав людини.

 

 

 

В конференції взяли участь школи-партнери НВК «Оболонь» по міжнародному проекту ПАШ ЮНЕСКО «Навчання для майбутнього» - Мовна школа імені Івана Вазова м.Пловдів Болгарія та Європейський ліцей м. Баку Азербайджан. Мета конференції: познайомити учнів із Загальною декларацією прав людини через спілкування, діалог, створення спільного презентаційного матеріалу  виховувати в учнів повагу до прав людини, пропагувати ідеї рівноправності, соціальної відповідальності та взаємодопомоги, формувати готовність до міжкультурної комунікації. Під час конференції, яка проходила онлайн, учні дізналися про історію виникнення Міжнародного Дня прав людини познайомилися із Загальною декларацією прав людини. Учні кожної школи, представили статті Загальної декларації прав людини, які вони вважають найбільш важливими для своєї країни і пояснили свій вибір. Презентація та обговорення статей проходили англійською мовою. Багато уваги було приділено питанню реалізації прав дитини в школі. Зокрема, учні Бакинського Європейського ліцею поділилися досвідом роботи в міжнародному проекті «Демократія в школі». Під час конференції учні не тільки познайомилися із Загальною декларацією прав людини, але й поглибили знання із англійської мови та формували компетентності для життя у мультилінгвальному та полікультурному світовому просторі.

1
2
3
4
5
6
7

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua