В НВК №20 відбувся Всеукраїнський тиждень права

Друк PDF

4.12.16У перший день цього тижня в нашій школі з нагоди  проголошення Загальної декларації прав людини була організована виставка «Права людини понад усе», яка дає можливість дітям ознайомитись з основними правами і свободами людини.

 

 

 

 

 

У цьому році проведення тижня права в нашій школі має свої особливості. Учні знайомляться не лише з правами людини, а із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН.

Напередодні ЮНІСЕФ закликала волонтерів, вчителів та директорів шкіл приєднатися до «Найбільшого уроку у світі». Директор школи Мірошниченко С.А. в цікавій формі провела ряд заходів для учнів про Глобальні цілі та права дитини для того, щоб голос кожної дитини був почутий.

Учні 5-Б класу із задоволенням переглянули ролик «Що таке цілі сталого розвитку» та провели акцію, щоб привернути увагу інших до розповсюдження інформації про глобальні цілі та виклики, які стоять перед нами.

Долучилися до заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права, і учні. Так учениці 11-Б класу Сергєєва Поліна і Фасоля Юлія підготували для учнів 5-7 класів цікаву лекцію про ООН і права людини.

А наступного дня для команд з представників учнів 5-7 класів провели гру, де кожен міг виявити ініціативу для вирішення глобальних проблем планети.

Сьогодні, 6 грудня, в 9 – Б класі відбувся правовий брейн-ринг «Права людини». Між собою змагалися команди «Захисники права» та «Юристи». Дітям були запропоновані цікаві завдання, використовувалися відео «Із історії прав людини» та ролики , які допомагали розпізнавати права людини. Учні показали свої знання, проявили кмітливість, толерантність до суперників. З рахунком 14: 12 перемогу отримала команда «Юристи». Велика подяка вболівальникам, які також були досить активними і приходили на допомогу командам.

4.12.1
4.12.2
4.12.4
4.12.7
4.12.9
4.12.12
4.12.15
4.12.16
4.12.17
4.12.19

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua