Школа №18 долучилася до заходу "Освітній хакатон -2017"

Друк PDF

5У школі №18 відбувся День самоврядування.  Учні 9 класу проводили уроки за розкладом вчителів, прибирали приміщення школи, охороняли вхідні двері та стежили за порядком.  Учителі працювали замість учнів на уроках та  після уроків, за жеребом, виконували домашні завдання. 

 

 

Один день в школі віддали на розсуд батьківському комітету та соціально активним батькам. На «Відкритому мікрофоні» учні, вчителі і батьки - ділимося враженнями. Діалог, порозуміння,  повага, спільні плани  та нові ідеї, новий освітній продукт для Нової Української Школи! Тільки разом ми прийдемо до порозуміння! Емоції зашкалювали від вражень та отриманих і напрацьованих ідей – активних учасників освітнього процесу побільшало. Ми створили освітнє коло!

1
2
3
4
5
6
8
9

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua