Проведено відкриту першість Оболонського району з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Друк PDF

7Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі СЗШ №231 було проведено відкриту першість Оболонського району з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. З цього року ці змагання названі на честь їх засновника  Бравермана Олександра Максовича.

 

 

 

 

У цьогорічних змаганнях взяли участь команди закладів середньої та позашкільних освіти Дарницького, Дніпровського, Голосіївського, Оболонського, Печерського, Подільського та Святошинського районів м. Києва, а також команди Українського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, всього 120 спортсменів.

Змагання проводились на дистанції «Командна смуга перешкод»  І, ІІ та ІІІ класів. За результатами виступу команд 29 спортсменів виконали нормативи ІІІ юн. розряду, 1 спортсмен – ІІІ розряду, 5 спортсменів – ІІ та 3 – І розряду.

З протоколами першості можна ознайомитися за посиланням: ПОСИЛАННЯ

1
2
3
4
5
6
7
8
9

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua