П'ять професій - 5 спікерів

Друк PDF

5Члени клубу «ЄтериторіЯ» - учні   школи 18 стали постійними учасниками Марафону професій, який відбувається у вигляді тренінгів у бізнес центрі ЛАГОДА.

 

 

  

На грудневій зустрічі  5 нових професій  розкрили такі спікери: Олег Кульчицький (звукорежисер), Наталія Крилова-Волянюк (продюсер новин каналу СТБ), Мария Піон -міджмейкер), Olya Panivnyk ( НR-директор) та Pasha Klymyk (smm-спеціаліст). 

    Ще буквально минулого літа  спікер цього  Марафону професій звукорежисер Олег Кульчицький  гуляв по червоній доріжці на церемонії вручення Оскар, де фільм з його звуком «Зима у вогні» («Winter On Fire») номінувався на Оскар, як кращий документальний фільм.  З  кожним разом учням доводять, що в сучасному світі просто не існує не цікавих професій.

    «Нашим дітям пощастило стати учасниками сьомого Марафону професій, послухати і повчитися у таких яскравих особистостей. Дякуємо СПІКЕРАМ за чудову підготовку та їхні натхненні виступи!- сказала Н. Долженкова (координатор Клубу «ЄтериторіЯ» вчитель школи № 18).

 Можливо, тієї суботи  саме ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ допомогли  комусь обрати СВОЄ МАЙБУТНЄ!

1
2
3
4
 5
 6

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua