Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар на Оболоні

Друк PDF

2Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування на базі Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району.

 

 

 

     

      

 За чотири дні семінару, учасниками якого стали 42 особи,  було обговорено актуальні зміни до Правил Міжнародної федерації орієнтування, формат проведення чемпіонату України зі спринту, структура Календаря змагань на наступний рік та інші важливі питання. 

1
2

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua