Всеукраїнський семінар «Реалізація національної ідеї становлення громадянина-патріота України через ціннісний потенціал олімпізму»

Друк PDF

img 9870У приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні НВК «Потенціал» разом з Національним олімпійським комітетом України, Олімпійською академією провели Всеукраїнський семінар «Реалізація національної ідеї становлення громадянина-патріота України через ціннісний потенціал олімпізму» («О спорт, ти – мир!, «Україна – Греція: єдині»).

 

 

 

 Організатори заходу:

 • §НВК «Потенціал»
 • §Олімпійська академія України
 • §Національний музей історії України у Другій світовій війні

     Мета заходу:

 • §   популяризація, розвиток і поширення олімпійських ідеалів і принципів, гуманістичних цінностей олімпізму, олімпійського руху та олімпійських ігор;
 • §   формування активної життєвої позиції, розуміння того, що майбутнє світу залежить від справ і думок кожної людини;
 • §   виховання в учнів патріотичних почуттів, бажання жити та працювати у мирі, дружбі та злагоді.

На заході були присутні:

 • Пан Георгопулос, представник посольства Греції в Україні
 • Михайло Ільїн, Голова Федерації Всесвітнього миру в Україні
 • Булатова Марія Михайлівна, президент олімпійської академії України, завідувач кафедри історії спортивного та олімпійського руху національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор педагогічних наук, професор, академік української Академії наук
 • Єрмолова Валентина Михайлівна, директор Олімпійської академії України
 • Представники навчальних закладів України, які працюють за проектом «Олімпійська освіта»

Учні НВК “Потенціал” підготували чудовий концерт, який показав основні етапи олімпійського руху від їх зародження у Греції у 776р до н.е та до їхнього повернення на свою Батьківщину у 2004 році. Були представлені танцювальні та хорові композиції українською та грецькою мовами, театральні постановки. Основним лейтмотивом цих виступів став зв’язок спорту та миру, вплив фізичного розвитку людини на її становлення як особистості. «В усі часи люди прагнуть миру, і лише мир потрібен нам зараз», — саме це казали діти кожною своєю появою на сцені.

img 9777
img 9781
img 9850
img 9870
img 9873
img 9885
img 9904
img 9921
img 9932
img 9955
img 9969

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua