Розпочато освітній марафон «Святами та обрядами багата Україна»

Друк PDF

02У дошкільному освітньому закладі №115 розпочато марафон «Святами та обрядами багата Україна». У холі садочка відкрито  резиденцію Святого Миколая.

 

 

 

 

Протягом тижня вихованці готувалась до свята: робили ялинки, прикраси,  різдвяні віночки, смаколики.  Вчили вірші, та слухали розповіді про Cвятого Миколая, потім,  разом з батьками, готували листи до Святого Миколая та опускали у скриньку «Здійснення бажань».

Святий отче, Миколай,
Мою хату не минай! 
Подаруй мені потіху 
І торбину, повну сміху, 
І здоров'я для родини, 

Красну долю для Вкраїни. 

 

1
3
5
7
8
10
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua