Фестиваль-конкурс «Замість ялинки-новорічні дива»

Друк PDF

5Зимові новорічні свята – найкраща  подія року. До них готуються всі, їх з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. З дитинства ми звикли запрошувати в гості та прикрашати зелену ялинку на новорічні свята. Але всім відомо, що лише одна жива ялинка очищає повітря стільки, що одній людині вистачає дихати цілий рік. То чи варто її рубати, щоб викинути на смітник після свята?

 

 

Уже другий рік поспіль напередодні Свята Миколая, а саме, 18 грудня 2017 року у НВК «Оболонь» був проведений фестиваль конкурс «Замість ялинки-новорічні дива», в якому взяли участь учні 1-11-х класів.

У своїх роботах школярі широко використали природні матеріали, серветки, жатий папір, вату, пластикові кульки, навіть макарони.

Цей захід має глибоке моральне значення, бо формує особисту відповідальність за охорону навколишнього середовища, етичні взаємовідносини людини і довкілля.

1
2
3
5

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua