Cвято світла і тепла «Ханука» в НВК №299

Друк PDF

01Пончики, ігри в севівон, свічки і веселий настрій - необхідні атрибути цього свята. У комплексі задовго до Хануки готувалися до свята. У класах на уроках івриту вчителя розповідали дітям про традиції та історію свята.

 

 

 

 

 

 

 Діти робили вироби до свята - об'ємні ханукії, красиві і оригінальні листівки, в яких використовували ханукальні символи, малювали малюнки та плакати, якими прикрасили улюблену школу.

Дівчатка 5-9 класів брали участь в міжнародному вебінарі «Вогні Хануки».

НВК №299 провів насичений ханукальний тиждень. Запалювання кожної нової свічки відзначали іграми і вікторинами, під час яких учні дізнавалися нові факти єврейської історії, показували свої знання. Останню, восьму свічку, запалювали на святковому сімейному вечорі.

Учні молодших класів виконали ханукальні пісні і танці, учениці 5 класу Мігрін Марія та Меламед Дана виконали запальний акробатичний  танок «Севівон», дівчата 8 класу виконали пісню,  яку вони написали до свята. Кульмінацією стала прем'єра нової шкільної вистави за ханукальною історією «Стара розбита пляшка олії». Під час вистави дії переносилися і в Іспанію часів Інквізиції, і в царську Росію, де єврейських хлопчиків забирали в кантоністи, і в часи Другої світової війни, показуючи, що навіть жахи концтабору не вбили віру людей в ханукальне диво! Виставу підготували заступник директора з виховної роботи Федорова Інна Володимирівна та вчитель музичного мистецтва Камінська Лариса Олексіївна. Бурхливі оплески, слова вдячності від батьків та учнів – гідна нагорода артистам та режисерам!

Вистава, лотерея, ігри та конкурси, святкове частування надовго запам'ятаються дітям і дорослим!

Ханука - не тільки свято світла, але ще один привід нагадати собі і оточуючим, як важливо залишатися єдиним народом, бути «однією командою» і разом рухатися вперед.

1
3
4
5
6
7
8
9
10

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua