Новорічні заходи школи І-ІІ ступенів № 18

Друк PDF

8Згідно річного  плану роботи школи І-ІІ ступенів № 18, плану роботи школи на зимових канікулах  та з метою змістовного проведення новорічних та різдвяних свят було проведено низку заходів.

 

 

 

 

Новорічні заходи школи І-ІІ ступенів № 18:

1. День Святого Миколая. До нас в гості завітав Святий Миколай, який приніс нам подарунки і веселі розваги.

2. Новорічні ранки для учнів 1- 4 класів. Кожний клас підготував новорічну виставу з піснями, танцями та різноманітними казковими героями.

3. Новорічний квест " Дід Мороз загубився в казках" для учнів 5-9 класів. Вчителі, виступали в ролі героїв різних казок. Учні з захопленням шукали по казках Чарівну палицю Діда Мороза, щоб можна було скласти чарівний вірш і знайти Діда Мороза. Також відбулася новорічна дискотека для учнів 7-9 класу.

4. 27.12.2017 учні нашої школи відвідали Музей Сиру. Дізналися технологію виготовлення сиру. Скуштували різні види сирів.

 

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu innovatika  zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua