Вчителі-тренери Microsoft є в Оболонському районі!

Друк PDF

1В рамках Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки та компанією Microsoft Україна було проведено курси підвищення кваліфікації для вчителів-предметників за темою «Використання хмарних технологій в освітньому процесі».

 

 

 

Із 750 претендентів до участі в інтенсивному тренінгу потрапили тільки 99 вчителів, і з них - два вчителя Оболонського району м.Києва: Литвинова С.Г., методист Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, та вчитель математики й інформатики НВК №240 «Соціум» Уманець В.О. За програмою курсу вчителі мали сформувати компетентності з використання сучасних сервісів для забезпечення навчальної мобільності та організації дистанційного навчання учнів.

Святкове вручення сертифікатів відбулося в залі колегій МОН України. Оболонські вчителі отримали перші сертифікати за проходження курсу підвищення кваліфікації (очно-дистанційна форма, 108 годин) з підписом Міністра освіти і науки Гриневич Лілії Михайлівни. Заступник Міністра П. Хобзей зазначив, що нині є велика потреба в ІКТ-компетентних вчителях, які спроможні передати свій досвід іншим. Цифровий освітній простір – це вже не майбутнє, це реальне сьогодення. Вітаємо оболонських вчителів!

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua