Виховання поважного ставлення до безпеки людини

Друк PDF

2У школі-інтернаті № 25 з метою  виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами захисту від  травм та з метою  запобігання їм було проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності».

 

 

Протягом  «Тижня безпеки життєдіяльності» були проведені такі заходи: бесіди, тематичні уроки, вікторини, показ презентацій на теми:  «Безпечний відпочинок взимку», «Безпека у житті – життя у безпеці», «Лід-це небезпечно», «Будь обережним під час ігор та розваг», конкурс малюнків «Безпека і ми», евакуація із шкільних приміщень, під час яких  учні поглибили теоретичні знання та практично закріпили навички поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Тиждень пройшов організовано, насичено, показав всім учасникам важливість набуття теоретичних та  практичних знань  з безпеки життєдіяльності. 

1
2
3
4
6
7

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua