Роль вчителя інформатики в контексті формування Нової української школи

Друк PDF

10119 січня 2018 року в СШ №16 відбувся районний семінар-практикум для молодих вчителів інформатики на тему «Роль вчителя інформатики в контексті формування Нової української школи».

 

 

 

Практичний семінар організувала і провела методист Методичного центру інформаційних технологій в освіті д.пед.н. Литвинова Світлана Григорівна. Методичну скарбничку презентувала вчитель вищої категорії Людмила Анатоліївна Ряднова.

З молодими вчителями були розглянуті такі питання: формування цифрового освітнього простору вчителя; зміст, дизайн, анімаційне наповнення сайту вчителя, цифрове портфоліо,  організація інноваційного освітнього простору як складової  формування Нової української школи.

Учителі інформатики виконали такі практичні завдання: аналіз та розробка сайту вчителя, створення календарно-тематичного планування в середовищі Office 365, формування портфоліо вчителя з використанням сервісу OneNote.

Молоді вчителі також підняли питання про оновлення парку комп’ютерної техніки, отримання ліцензійного програмного забезпечення, порушили питання про використання компютерної техніки за моделлю «тонкий клієнт».

22 молодих учителя інформатиуки - це надійна опора для Оболонського району в питаннях реалізації Концепції Нової Української школи!

1
2
9
3
4
5
6
7
8
10

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua