Урок практичної математики в школі І-ІІІ ст. №231

Друк PDF

1Хтось вважає математику нудною, хтось – нецікавою, але учні 5-Б класу Школи І-ІІІ ст. №231 впевнились, що математика – цікава й не нудна наука, як всі звикли вважати. Новий матеріал можна ненав’язливо та доступно подавати за допомогою мультимедійних технологій та поєднуючи з іншими шкільними предметами.

 

 

 

Вивчаючи математику можна моделювати, розкладати, грати у веселу гру. Так і на уроках в 5-Б класі при вивчені теми «Прямокутний паралелепіпед» учні власноруч створювали модель паралелепіпеда та визначали його розміри.

А при вивчені «звичайних дробів» - змогли ознайомитися з новим матеріалом за допомогою презентації. Та мали змогу самими створити ілюстрації для пояснення дробу зробивши «паперового торта». А після пограти у веселу гру «Хто з’їсть більшу частину торта?» 

1
2-
3
4
5
6
7
8
9
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua