День пам’яті героїв Крут у НВК «Оболонь»

Друк PDF

3«Понад усе вони любили рідний край!» Під таким гаслом пройшов урок історії України в НВК «Оболонь», який провела Зубченко Тетяна Миколаївна, вчитель історії. 

 

 

 

 

Урок, присвячений пам’ яті юних героїв Крут, які героїчно захищали дорогу на Київ від більшовицьких військ Муравйова.   Урок відбувся 29 січня, саме в той день, коли 100 років тому наша юнь – перша у світі – вийшла на захист свого вільного майбутнього.     Педагог звернула увагу десятикласників, що по всьому світу відмічають соту річницю подвигу не тільки для традиційного відзначення історичної дати. Варто задуматися над минулим, яке повторюється. Минуле не можна перекручувати чи прикрашати. Гіркій правді потрібно дивитися у вічі.     Учні десятого класу, пройняті повагою до своїх ровесників 1918-го, відмічали що ідеал молоді, як і 100 років тому, так і сьогодні – своя державність. Юнаки вступили в нерівний бій, співаючи «Ще не вмерла Україна!», де звучав мотив спротиву молодого і гордого українського народу.     В ході уроку були використані історичні фото того періоду, самого бою. Учні читали уривки поезії про Крути.   Також в ході уроку були використані наукові дослідження учнів класу про Крути.   Завершився урок висновками, підведеними учнями, і гаслом: «Не святкуватиме ніхто над нами перемоги!»

1
2
3
4
5
6

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua