Відкритий національно-патріотичний захід «Пам’яті тридцяти» в школі №210

Друк PDF

129 січня в Україні на загальнодержавному рівні відзначається річниця бою під Крутами. Для українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Саме тому, жодна школа нашої країни не може пройти повз відзначення цієї вагомої події.

 

 

 

Школа №210 Оболонського району міста Києва, не стала виключенням. 29 січня 2018 року у школі був проведений відкритий національно-патріотичний захід «Пам’яті тридцяти», який підготували та провели для учнів 9-10х класів вчителі Гунько Н.М. та Фролова Л.М. Під час заходу учні обмінялися здобутою інформацією про цю знаменну подію в історії рідної країни, переглянули документальні фільми присвячені річниці бою під Крутами. Класні керівники 5-11 класів провели виховні години на тему «День пам’яті загиблих під Крутами». Бібліотекар Гаврилюк Н.М. підготувала та оформила інформаційний куточок «Вони загинули, щоб ми жили…», де у вигляді кінострічки було викладено факти про бій під Крутами, які має знати кожен.

1
2
3
4
5

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua