Проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Друк PDF

4Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі СШ №239 було проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

 

 

 

 

 На цьогорічному конкурсі були представлені екскурсоводи музеїв закладів освіти №№ 8, 14, 20, 104, 143, 211, 239 та спеціальної школи-інтернату № 4. Під час конкурсу юні екскурсоводи представили оглядові та тематичні екскурсії по музеям, а також найцікавіші експонати, що в них представлені.

До складу журі, крім представників Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району, входили:

-            завідуюча відділом науково-дослідної, експозиційної та виставкової роботи Національного музею - заповідника «Битва за Київ у 1943 році» - Субач Ольга Ігорівна;  

-            провідний екскурсовод Національного музею історії України – Овчаренко Ганна Михайлівна

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Конишева Тетяна, школа І-ІІІ ступенів № 104 імені О. Ольжича (керівник Самкова О.М.), Задорожній Олександр, спеціалізована школа № 239 (керівник Бобров О.З.).

ІІ місце – Вересоцький Олександр, спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №4 (керівник Курскієва З.П.)         .

ІІІ місце – Дідківський Ілля, спеціалізована школа № 239 (керівник Бобров О.З.).

Переможці конкурсу були нагороджені грамотами ЦТКУМ та призами.

Організатори та учасники конкурсу висловлюють вдячність спеціалізованій школі № 239 (директор Гриценко А. І.) за прекрасні умови, надані для проведення заходу.

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua