День учнівського самоврядування в школі №9

Друк PDF

6Вже традиційно в школі № 9 відбувся День учнівського самоврядування. Учні 5-11 –х класів побували у ролі  учителів, класних керівників та адміністрації школи

 

 

  

Виконуючи свої обов’язки, учні  відчули  наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця. Цього дня директором школи був Марчишак Олександр (учнівський директор), який зранку зустрічав учнів та учителів привітною посмішкою, як це робить зазвичай Світлана Юріївна. Програма дня була насиченою та цікавою. Перед уроками учнівське самоврядування провела малу педраду. Цей день приніс багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зміг проявити себе в улюбленій справі.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua