Атестація-2018. Вивчаємо англійську мову з учителем школи І-ІІІ ступенів №285 Васильєвою Лідією Семенівною

Друк PDF

2Васильєва Л.С. працює у школі І-ІІІ ступенів №285 Оболонського району м. Києва на посаді вчителя англійської мови з 1994 року. За час роботи Васильєва Л.С. показала високий професіоналізм у роботі, зарекомендувала себе як досвідчений та відповідальний працівник.

 

 

 

Досягла вагомих результатів у формуванні в учнів навичок самостійного навчання, здобуття знань, застосування їх на практиці. Сприяє розвитку творчих здібностей учнів. Використовує особистісно-орієнтований підхід до організації навчально-виховного процесу. У своїй діяльності вчитель активно застосовує інноваційні форми роботи з учнями. Васильєва  Л.С. бере активну участь у засіданнях методичного об'єднання вчителів іноземної мови, семінарах практикумах, педагогічних радах. Васильєва Л.С. є постійним членом комісії по перевірці робіт учнів під час районних та міських олімпіад з французької мови. Систематично впроваджує перспективний педагогічний досвід, бере участь у його поширенні, надає практичну допомогу іншим педагогічним працівникам. Васильєва Л.С. користується авторитетом серед педагогічних працівників, батьків та учнів.

1
2

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua