Зустріч з Ніком Вуйчичем та його доповідь на тему «Безпечна школа»!

Друк PDF

000 4109Практичні психологи НВК "Потенціал" відвідали професійно-розвиваючий захід на тематику "Вчити дітей дружити", де основним спікером виступав всесвітньо-відомий Нік Вуйчич.

 

 

 

Основною метою заходу було обговорення важливої теми - цькування в шкільному середовище, яке також має назву "буллінг".

Останнім часом цькування в школах прийняла нові, більш жорсткі форми, і страждають від неї, перш за все, діти, які вважаються групою «не такими». Все частіше буллінг в реальному житті виростає з Кібербулінгу: злісні повідомлення, загрози, витік якоїсь інформації в мережу і подальший шантаж. Дослідження агентства McAfee показало, що випадки Кібербулінгу виросли втричі за останній рік.

Реформа освіти в Україні націлена на те, щоб посилити рівень безпеки в школі, перетворити її в безпечний простір, де немає насильства і цькування, створити атмосферу довіри і взаємоповаги. Школа - це місце, де повинен розкритися талант кожної дитини. Необхідно допомогти дітям розвинути самоповагу і впевненість у собі за рахунок власних успіхів і досягнень, а не через приниження інших. Тому сьогодні для України надзвичайно важливим є процес підготовки школярів, їх батьків та вчителів до протистояння проявам насильства в школах, а також до зустрічі з дітьми з особливими потребами, які частіше за інших потрапляють в зону ризику підліткового Буллінґа.

Свого часу Нік сам був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, який почав навчатися у звичайній школі. Він на власному досвіді пройшов через образи і знущання своїх однолітків. Тому вже багато років Нік займається проблемою Буллінґа в школах і має багаторічний досвід проведення заходів для підлітків, на яких навчає здоровим комунікацій між людьми.

Більшість відвідувачів заходу були вчителями, практичними психологами, соціальними педагогами. Знаючи про професійний нахил більшості відвідувачів, Вуйчич не раз наголошував на важливості нашої професії і, хоч основна професія Ніка - надихати, він приймає участь в становлені нашої освітньої системи. Він відверто спілкувався з міністром освіти України, Лілією Гриневич, яка також приймала участь в заході.

Основною проблемою нашої роботи в школі на даний момент є професійне вигорання педагогів, і саме Нік Вуйчич кожним своїм словом надихає на працю, на те, що не можна забувати про дітей, треба себе пробачати, любити одне одного, і вірити в чудеса.

000 4109
photo 2018-03-29 15-37-34
photo 2018-03-30 13-50-17

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua