До Всесвітнього дня цивільного захисту в НВК №20 проведено цікаві освітні заходи

Друк PDF

8

У навчально-виховному комплексі «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей» №20 було проведено цікаві заходи до дня Цивільного Захисту.

 

 

 

  

Учні початкових класів показали свої творчі вміння під час виготовленнялепбуків за темою запобігання пожежі та діям у разі її виникнення.

Для учнів 5 класів було проведено вікторину-змагання «Будь обережним з вогнем!».

В 6-7 класах батьки-рятівники розповіли про свою роботу. Учні мали змогу ознайомитися з будовою вогнегасника.

Старші класи переглянули науково-популярний фільм «Небезпечні знахідки», провели конкурс «питання-відповідь» та дізналися невідомі факти про первинні засоби пожежогасіння.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua