День Цивільного захисту в НВК «Оболонь»

Друк PDF

13У НВК «Оболонь» відбувся День Цивільного захисту. Метою цього дійства було відпрацювання дій всіх учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

 

 

 

 

 

 

Відповідно до плану підготовки та проведення Дня ЦЗ у НВК відбулися ряд заходів. Була проведена лінійка, на якій присутніх познайомили з планом дій під час евакуації. Учні 10-А класу підготували пятихвилинки з теми:  «Підручні засоби для надання першої домедичної допомоги». Усіченко В.Г. , вчитель предмету «Захист Вітчизни», провів екскурсію приміщенням НВК для учнів 4-6 класів та познайомив учнів цих класів із запасними виходами із НВК . Було також проведено об’єктового тренування «Увага! Викид хлору в повітря». Всі учні спустилися в укриття НВК та були ознайомлені з правилами поведінки в укритті. В цей день учні 1-4-х класів переглянули виставу «Вогонь», що підготували учні ЗОШ № 170. Учні 5-А класу під керівництвом класного керівника Давиденко Л.М .відвідали музей Чорнобиля.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
13

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua