Про День цивільного захисту в школі №8

Друк PDF

9Життя переконує, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайних ситуацій, тим ефективнішими будуть результати. Саме тому діти та підлітки стають важливими суб’єктами інформаційних та навчальних програм, що реалізуються в системі освіти України на регулярній основі.

 

 

 

 

Знання, отримані учнями при вивченні навчальних програм з основ здоров’я та цивільного захисту населення, практично закріплюються в ході Дня цивільного захисту.

З метою перевірки практичної здатності учнів та працівників школи грамотно й чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях в школі №8 20 квітня 2018 р. відбувся День цивільного захисту. У нашому закладі День цивільного захисту, без сумніву, став уже звичним явищем. Проведення цього заходу сприймається як невід’ємна частина навчально-виховного процесу.

Під час виховних годин класними керівниками 1-11-их класів були проведені цікаві бесіди з учнями, вікторини, конкурси, а також продемонстровані мультимедійні презентації та відеоматеріали на тематику БЖД. Учні 10-11 класів проводили практичні заняття з домедичної допомоги та з використання засобів індивідуального захисту. У фойє школи була організована виставка засобів індивідуального захисту. Наприкінці другого уроку було проведено навчальну евакуацію учнів і працівників школи.

Практичні заняття з евакуації завершилися загальношкільними зборами на подвір’ї школи, де до учнів звернулася директор школи Осадча Тетяна Володимирівна, яка підвела підсумки проведених заходів та закликала учнів до поглиблення знань з ЦЗ та здобуття ними практичних навичок захисту в надзвичайних ситуаціях, щоб уникнути тяжких наслідків і в будь-який час бути готовими до різних подій у бурхливому морі сучасного техногенного світу.

Окрема подяка за організацію Дня ЦЗ учителю предмета «Захист Вітчизни» Куниці Миколі Тимофійовичу.

004
4
5
6
007
7
8
9
10

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua