Державна пожежно-рятувальна частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві в гостях у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25

Друк PDF

sam 6795

У спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 було проведено День цивільного захисту за участі Державної пожежно-рятувальної частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві.

 

 

 

  

Учні підготовчих-перших класів відвідали пожежно-рятувальну частину №10, яка розташована в Пуща-Водиці, а учні 2-4 класів – Музей пожежно-рятувальної частини № 25. Діти із захопленням спостерігали за демонстрацією спецтехніки, засобів пожежогасіння, зацікавлено слухали розповідь рятувальників про першочергові дії при виникненні пожежі, як врятувати життя собі та іншим.

В рамках підготовчого етапу класоводи провели вступні бесіди з учнями за тематикою «Небезпека лісових пожеж», перевірили та закріпили знання учнів щодо правил пожежної безпеки під час прогулянки і відпочинку в лісі, в побуті та практичні дії в разі виникнення лісових, побутових пожеж тощо. Також нагадали про небезпеку, яку можуть нести у собі вибухові знахідки або ж невідомі предмети.

Після цього була проведена навчальна евакуація на випадок пожежі в НЗ. Спочатку була оголошена навчальна тривога, після чого учням та працівникам потрібно було швидко залишити приміщення школи та зібратись на загальношкільну лінійку. Їх супроводжували медичні працівники.

Керівник штабу ЦЗ провела загальношкільну лінійку та оголосила про відкриття Дня цивільного захисту. Заступник начальника ЦЗ Орліченко О.В. роздала путівники класоводам.

Далі учні разом із вчителями та вихователями вирушили в невеличку подорож по пунктах ЦЗ: інформаційний, прикладний та медичний, психологічний.

Працівники пожежної частини № 10 провели для учнів цікаві естафети, під час яких учні мали змогу розглянути, приміряти на себе форму і спорядження рятувальників та відчути себе справжніми пожежниками.

Завершальним етапом була евакуація з приміщення їдальні школи та рух пішохідною колоною поза територією школи з метою відпрацювання дій всіх учасників освітнього процесу на випадок термінової евакуації при загрозі опинитись у зоні вогню чи з інших причин.

Проведення Дня цивільного захисту сприяло практичному закріпленню знань отриманих учнями протягом навчального року щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Ми щиро вдячні працівникам пожежної частини №10 та їх керівнику Оксаку Василю Михайловичу за допомогу у проведенні Дня Цивільного захисту та на майбутнє розраховуємо на таку ж плідну співпрацю!

 

 

sam 6530
sam 6636
sam 6653
sam 6660
sam 6692
sam 6795

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua