Пожежна частиною №25 Оболонського району м. Києва в дитячому садочку № 30

Друк PDF

image-33В рамках проведення «Тижня знань з ОБЖД» в закладі був проведений спільний захід з Пожежною частиною №25 Оболонського району м. Києва.

 

 

 

 

 Діти познайомилися з нелегкими буднями служби пожежних-рятівників, повторили правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Майор Гегеха Андрій Вікторовіч цікаво розповів про важливість та відповідальність роботи пожежників, їх бойовий одяг та про пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж і рятування людей.

Діти були в захваті від можливості посидіти в пожежній машині, потримати водяний шланг і на мить відчули себе справжніми пожежниками.

image-2
image-4
image-16
image-24
image-30
image-33

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua