Щиро вітаємо Лазебного-Чоловського Дмитра Миколайовича, учителя спеціалізованої школи № 216 з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2018»!

Друк PDF

2Управління освіти   Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щиро вітає Лазебного-Чоловського Дмитра Миколайовича, учителя спеціалізованої школи № 216 з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2018» у номінації «Фізична культура»!

 

 

        

Перше місце у Всеукраїнському етапі – це показник не лише наполегливості та професіоналізму, а й працелюбності, мужності, сміливості.

         Дмитро Миколайович продемонстрував вагомі досягнення і здобув «Пальму першості».

       Примноживши спортивну скарбницю слави Оболонського району, Дмитро Миколайович продемонстрував важливість фізичного виховання. На уроках він залучає учнів до самореалізації та саморозвитку. Особистісний творчий підхід завжди надихає учнів наслідувати вчителя і йти до перемоги.

        «Бути сучасним аби бути з учнями на одній хвилі» - це стало гаслом для багатьох присутніх, що були свідками зародження і розквіту спортивних талантів у дітей.

        Наснаги Вам, шановний Дмитро Миколайовичу, міцного здоров'я! Нехай спортивний дух та сонячні дні наповнять Вас по вінця і налаштують на нові звершення і перемоги!!!

1
2
3

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua