Всеукраїнський конкурс «ЗБЕРЕЖИ СВОЮ ПЛАНЕТУ»

Друк PDF

foto12Відбулося урочисте відкриття виставки робіт до всеукраїнського конкурсу «ЗБЕРЕЖИ СВОЮ ПЛАНЕТУ», що проводився Дитячим оздоровчо-екологічним центром Оболонського району м. Києва «ДОЕЦ» разом з всеукраїнським журналом для маленьких розумників «Малюк Котя» до всесвітнього свята «День Землі».

 

 

 

 

Особливу роль в проекті відіграла особиста ініціатива директора «ДОЕЦ» Ірини Сергієнко, яка не тільки вболіває за розвиток центру, а й впроваджує інноваційні підходи до розвитку дитячої творчості.

Відкриття виставки відбулося одночасно зі стартом в «ДОЕЦ» районного ЕкоФоруму, адже обидва заходи мають спільну мету – розширення знання про природу, виховання спостережливості, прищеплення інтересу до пізнання навколишнього середовища, любові до природи та бережливого ставлення до неї.

Поєднання двох заходів дало неперевершений результат: прекрасний концерт дитячих творчих колективів посеред великої виставкової зали, талановита ведуча конкурсу, одухотворені картини юних конкурсантів на стінах і повна зала різних за віком, але однаково захоплених дійством глядачів. Наприкінці концерту глядачам було запропоновано взяти участь в оцінюванні конкурсних робіт, що викликало неабиякий ажіотаж і стало справжньою родзинкою свята. А подарунки від журналу «Малюк Котя» довершили відчуття свята для маленьких глядачів.

Разом з кращими конкурсними роботами до свята «День Землі», на урочистому відкритті також були представлені роботи вихованців гуртків ДОЕЦ: запрошені гості мали можливість побачити керамічні вироби, художні витвори з паперу, інсталяції, роботи в стилі батік, живопис по склу, витинанки і живописні роботи на тему свята «День землі».

Організатори й члени жури: 

Ірина Сергієнко, директор «ДОЕЦ»
Наталія Панченко, відмінник освіти, педагог-методист відділу народних мистецтв «ДОЕЦ».
Ірина Салій, завідувачка Оздоровчо-екологічним відділом «ДОЕЦ».

Анастасія Рябчук, член НСХУ, завідувачка відділу народних мистецтв «ДОЕЦ».

Ольга Лапушена, головний редактор, співзасновник і співавтор всеукраїнського журналу для дітей «Малюк Котя».

Анатолій Лапушен, директор видавництва «Анатоль», співзасновник і співавтор всеукраїнського журналу для дітей «Малюк Котя».

Учасники відкриття: 
Ведуча: завідувачка Оздоровчо-екологічним відділом «ДОЕЦ» Ірина Салій.
           Творчі колективи
Вокально-естрадний гурт "Мозаїка", керівник: Алла Гембицька, 
Гурт "Барви", керівник: Тетяна Макарська. 
Вихованці гуртка "Співоча веселка", керівник: Анна Матвійчук, 
Хореографічний гурт "Черевички", керівник: Валентина Філіпова, акомпанемент: Олег Шульженко, 
Фольклорний гурт "Веселий ярмарок", керівник: Марія Грицан, 
Вихованці гуртка "Музичні візерунки", керівник: Олена Крута, акомпанемент: Валерія Гуділіна.

 

foto2
foto3
foto4
foto5
foto7
foto8
foto9
foto10
foto11
foto12
foto13

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua