Творимо разом світ, безпечний для підлітка

Друк PDF

2Підлітковий вік – важкий період статевого дозрівання та психологічного дорослішання дитини. Підліток почуває себе підхопленим новою й невідомою йому силою, яка діє в його власній глибині. Ця сила владно й нетерпляче змінює звички, штовхає кудись уперед, каламутить і хвилює душу, кидаючи її з однієї крайності в іншу.

 

 

          

 

 

У самосвідомості підлітка відбуваються значні зміни: з'являється почуття дорослості – виникає пристрасне бажання якщо не бути, то хоча б здаватися і вважатися дорослим, що штовхає його на необдумані вчинки. Тому підлітковий вік інколи називають кризою, асоціальна поведінка підлітка стає нормою життя, яка суперечить моральним та правовим нормам, загрожує соціальному порядку й благополуччю оточуючих людей. У підлітковому віці асоціальна поведінка переважає у вигляді насильства стосовно дітей, жорстокого поводження з тваринами, вандалізму, хуліганства, фізичного насильства, торгівлі наркотиками.

         Тому, в рамках Тижня безпеки життєдіяльності з метою профілактики асоціальної поведінки, правопорушень та підліткової злочинності для учнів 8-А та 8-Б класів було проведено тренінг «Підліток та асоціальна поведінка».

       Під час тренінгу діти активно ставили питання та отримували зрозумілі для них відповіді, аналізували та моделювали ситуації, у яких чітко з'ясовували для себе причини асоціальної поведінки, види правопорушень, відповідальність за правопорушення та знаходили шляхи вирішення підліткових проблем. Учні переглянули фільм «Діти за гратами», побачивши зовсім інший бік підліткового життя.

1
2
3
4
5

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua