Учні 7-А і 7-Б класів НВК «Потенціал» в музеї «Чорнибиль»

Друк PDF

9В межах тижня безпеки життєдіяльності та у день пам’яті Чорнобильської трагедії учні 7-А і 7-Б класів НВК «Потенціал» відвідали музей Чорнобиля.

 

 

 

 

У кожного з нас свій шлях до музею. Наш шлях до музею Чорнобиля визначився датою - 26 квітня. День пам’яті Чорнобильської трагедії! Відвідування музею нагадало учням про події 32 річної давнини, допомогло усвідомити масштаби чорнобильської аварії.

Експозиція музею налічує близько 7 тисяч експонатів: документи, карти, фотографії, пам'ятки народної культури та архітектури поліського краю, Експозиція розповідає про героїчну, самовіддану працю людей багатьох професій : цивільних і військових по ліквідації наслідків найбільшої техногенної та радіаційної катастрофи сучасності, відображає екологічну ситуацію в Україні, міжнародне співробітництво з питань усунення наслідків Чорнобильської катастрофи. Нагадує про необхідність обережного використання мирного атома.

Екскурсоводи музею дуже емоційно ознайомили учнів з матеріалами експозиції. Сприйняттю інформації сприяло оснащення музею сучасними аудіовізуальними та технічними засобами, діючими макетами, які підсилюють достовірність подій. В музеї можна побачити унікальні відеоматеріали про катастрофу та її наслідки, діючу трифазову діораму Чорнобильської атомної електростанції до аварії, під час та після аварії.

Девіз музею «Est dolendi modus, non est timendi» - з латинської: «Є межа у печалі, тривога не має меж». Щорічно музей відвідують десятки тисяч екскурсантів, представники 82-х країн світу. Цього року учні гімназії потрапили на зустріч з делегацією японського міста Нагасаки, яке зазнало атомного бомбардування під час Другої світової війни. Члени японської делегації розповіли про наслідки бомбардування. Згадали про техногенну катастрофу на японської атомній станції Фукусіма. Підкреслили необхідність об’єднання зусиль для попередження таких катастроф у майбутньому.

1
2
4
5
6
8
9

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua