Птахи-наші друзі!

Друк PDF

9У зв’язку із відзначенням Всесвітнього дня мігруючих птахів зустріч птахів у 2-Б класі НВК «Потенціал» пройшла дуже насичено та захоплююче. Діти відгадували загадки про птахів, які дозволили другокласникам у жвавій формі пригадати назви птахів, а потім розмалювати пташок, проявивши свої творчі навички.

 

 

Також діти слухали цікавинки, які містили інформацію про життя птахів та дозволили зрозуміти, що птахи-наші друзі, які завжди потребують нашої допомоги. Але найбільший захват у дітей викликало читання QR- кодів за допомогою ґаджетів. Усі коди - інформація про птахів, яку діти мали знайти у класі та поза його межами і відсканувати, а потім переписати до «довідника». Усі перерви діти активно шукали QR-коди, а потім продемонстрували результати своєї плідної парної роботи. Таким чином, діти не лише провели жваво перерви, а й у активній і сучасній формі здобули нові знання, які дійсно вони запам’ятають.

А щоб діти змогли постійно допомагати птахам, ми повісили нашу годівничку перед школою, аби кожного ранку та після уроків діти могли підгодовувати птахів та пишатися своїм гарним вчинком.

Ось так ми дізнавалися ще більше інформації про пташок, усвідомили як важливо любити та оберігати птахів. День дійсно видався цікавим та активним, адже активні ігрові методи та творча робота перегукнулись з практикою, що запилило бажання дітей допомагати птахам.

1
2
4
5
6
7
9
10

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua