У школі І-ІІІ ступенів №219 проведено нараду для заступників директорів з НВР початкових класів

Друк PDF

2З метою популяризації та детального ознайомлення щодо впровадження в навчальний процес нових освітніх програм для учнів 1-х класів, які підуть до школи у 2018-2019 навчальному році в рамках Нової української школи, 04.05.2018 року на базі Школі І-ІІІ ступенів № 219 проведено нараду для заступників директорів з НВР початкових класів.

 

 

            З презентацією «Освітня програма закладу загальної середньої освіти: нормативна база впровадження» виступила Пархоменко Н.Є. начальник відділу наукового і навчально-методичного забезпечення змісту дошкільної і початкової освіти в Новій українській школі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти та Онопрієнко О. В., завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України з презентаційним матеріалом: «Нормативне та навчально-методичне забезпечення Нової української школи».

     Результати наради дають змогу бути впевненими, що кожен вчитель отримає від заступника директора необхідну та корисну інформацію для впевненого переходу до роботи в нових умовах.

1
2
3
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua