День пам’яті та примирення в спецшколі-інтернаті №25

Друк PDF

9«Їх подвиги в пам’яті вічні…» - під таким гаслом пройшов День пам’яті та примирення для учнів та педагогів спецшколи-інтернату №25. З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги.

 

 

 

 

 За участю учнів підготовчих – четвертих класів були проведені   уроки  пам’яті, виховні години, бесіди «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни.

            Активну участь у підготовці до Дня пам’яті та примирення приймали учасники шкільного гуртка «Цікаве своїми руками» (керівник Панченко В.І.), які виготовили для урочистого заходу пам’ятні знаки «Мак пам’яті» та учасники гуртка «Олівець-малювець» (керівник Ковальова І.А.), які оформили тематичну виставку малюнків «З Днем пам’яті та примирення».

Пізнавальну презентацію підготували учасники гуртка «Школа, родина я і Україна» (керівник Котляр М.О.) під назвою «Діти війни» та презентували для учнів школи.

Заключним етапом став загальношкільний урочистий захід «Ми пам’ятаємо», протягом якого учні згадали події 1939-1945 років та віддали шану загиблим солдатам хвилиною мовчання. Учні 3-4 класів відвідали та поклали квіти до меморіалу захоронених солдатів на кладовищі Пуща-Водиці та пам’ятної  стели Миколі Юнкерову.

7
8
9
10
11

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua