Виховання молодого покоління ХХІ ст. «Місцями подвигу і слави»

Друк PDF

12На території Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році» було проведено військово-патріотичний збір-похід «Місцями подвигу і слави», присвячений Дню пам’яті та примирення, в якому взяли участь вихованці Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва - учні закладів освіти Оболонського району №№ 143, 231, 239, 245, 285 та 298.

 

 

 

Організаторами заходу виступили:

 • -        Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація;
 • -        Громадська організація «Товариство сприяння обороні України»;
 • -        Громадська організація «Спілка учасників АТО Оболонського району»;
 • -        Громадська організація «Об’єднані війною, 90-й батальйон»;
 • -        Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району;
 • -        Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році».

На захід завітали:

 • -      народний депутат України, бувший командир добровольчого батальйону МВС України «Луганськ-1» Вітко Артем Леонідович;
 • -     заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Блохов Сергій Володимирович;
 • -        військовий комісар Оболонського району Слепко Вадим Борисович;
 • -        командир 90-го окремого аеромобільного батальйону, помічник Голови Товариства сприяння обороні України Баранов Віталій Анатолійович;
 • -        начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Образцов Олександр Валентинович;

В ході урочистої часники збору-походу прозвучало немало теплих слів на адресу ветеранів Другої світової війни та учасників конфлікту на Сході України, покладено квіти до Пам’ятника воїнам-визволителям Києва, Монументу-символу миру Європейської вулиці скульптур та пам’ятного знаку «Невідомому солдату».

Протягом дня школярі Оболонського району вивчали військову справу та основи долікарської медичної допомоги на практичних заняттях, що проводились учасниками бойових дій на Сході України, прослухали оглядові екскурсії по Національному музею – заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» та скуштували справжньої солдатської каші, приготованої на польовій кухні.

Наприкінці дня пройшли змагання зі стрільби з пневматичних гвинтівок, збирання-розбирання автомата АК та одягання засобів захисту від зброї масового ураження. Учасники, що впорались із завданням найкраще, були нагороджені грамотами Товариства сприяння обороні України, кубками та медалями.

Учасники збору-походу були щиро вдячні організаторам заходу за своєрідну зустріч трьох поколінь в День пам’яті і примирення на зелених схилах завжди молодого Дніпра.

1
2
3
4
6
5
7
9
10
11
12

 

 

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua