Семінар для фахівців, які працюють в закладах освіти для дітей з порушеннями зору

Друк PDF

1У Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся семінар на тему: «Розширення кола спілкування дитини з порушеннями зору в контексті підвищення якості її життя.

 

 

 

 Медико-соціальний та психолого-педагогічний супровід» для представників управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій, представників закладів загальної середньої освіти, в яких створені спеціальні класи для дітей з порушеннями зору, спеціальних шкіл-інтернатів, закладів дошкільної освіти для дітей з порушеннями зору.

Семінар було організовано Департаментами освіти і науки, молоді та спорту, соціальної політики та охорони здоровя виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Комунальною реабілітаційною установою «Київський центр незрячих».

Відзначилися науковою цікавістю та змістовним наповненням доповіді за наступною тематикою: «Психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями зору: реалії і перспективи», «Досвід, проблеми і перспективи закладів освіти міста в забезпеченні освітніх потреб дітей та молоді з порушеннями зору в контексті освітньої реформи», «Цілі та завдання Комунальної реабілітаційної установи «Київський центр незрячих» у створенні умов для всебічного розвитку осіб з проблемами зору», «Медичний супровід дітей з порушеннями зору», «Роль батьківського середовища у підвищенні ефективності навчання і виховання дітей з глибокими порушеннями зору», «Можливості використання комплексу локальної навігації на основі аудіо-маяків в системі навчання просторовому орієнтуванню».

Дякуємо науковцям Факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова та Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Синьовій Є.П., Войтюку Ю.О., Костенко Т.М. за конструктивний діалог. Сподіваємося на подальшу ефективну та дієву співпрацю!

1
20180511 145524
20180511 174838

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua