Школа: партнер майбутнього

Друк PDF

Абревіатура PASCH- це ініціатива «Школа: партнер майбутнього». Ця ініціатива об’єднує близько 1800 шкіл у всьому світі, в яких німецькій мові приділяється дуже велика увага.

 

PASCH- це ініціатива Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (10 років тому очолювалося паном Штайнмаєром) в співпраці з Федеральним адміністративним відомством - (ZfA), Німецьким культурним центром ім. Гете (GI), Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) та Службою педагогічних обмінів (PAD),Постійною конференцією міністрів культури та освіти земель ФРН.

В рамках цієї ініціативи укріплюється та розширяється мережа шкіл, в яких складається іспит на німецький Шпрахдиплом та пропонується кваліфіковане вивчення німецької мови, як іноземної. Метою створення мережі PASCHшкіл є встановлення довгострокових зав'язків з Німеччиною, стимулювання шкіл, їх вчителів та учнів до співпраці один з одним.

В Україні до мережі PASCHшкіл відносяться 42 школи - 25 з яких це школи німецького Шпрахдиплому.

Так як створення мережі PASCHце була ініціатива саме пана Штайнмаєра, то зустріч з вчителями та учнями шкіл Німецького Шпрахдиплому була включена до програми перебування Президента Німеччини в Україні. Візит Президента запланований на 29. - 30.05.2018, відвідування школи на 30.05., орієнтовний час перебування у школі з 09.45 до 11.00 (час може змінюватися).

Місцем зустрічі обрано Спеціалізовану школу 239, так як ця школа є першою школою в Україні, в якій 22 роки тому розпочали складати іспит на німецький Шпрахдиплом, та яка з того часу незмінно показує 100 % результат складання даного іспиту.

Запрошені: пан Посол ФРН, представники Культурного відділу Посольства ФРН в Україні, представник МЗС України, Міністр МОН України, представники Центрального відомства управління шкіл за кордоном, представники Німецького культурного центру ім. Гете, представникишкіл Німецького Шпрахдиплому м. Києва, представникиPASCH шкіл з 6 регіонів України, представники PASCH шкіл з міст Маріуполь та Донецьк (по 2 учні та 1 вчитель від кожної школи).

В програмі перебування зустріч та спілкування з учнями-представниками шкіл Німецького Шпрахдиплому, круглий стіл (дискусія) з вчителями представниками шкіл Німецького Шпрахдиплому.

Формат зустрічі та перелік запрошених осіб повністю визначається Протокольною службою Президента ФРН.

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua