Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв «Змієрія-2018»

Друк PDF

Зimg 9903 нагоди святкування Дня столиці та Дня Києва, в Національному музеї народної архітектури та побуту України с. Пирогів відбувся Київський відкритий фестиваль повітряних зміїв "Змієрія-2018". Організували та провели фестиваль Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та  Центр науково-технічної творчості молоді «Сфера» Оболонського району.

 

 

У фестивалі взяли участь вихованці гуртків позашкільних закладів міста Києва. Понад 60 дітей змагались в запуску змій різних моделей – від міні змія до змійкового потягу.

Під час фестивалю працювали майстер – класи з виготовлення зміїв та планерів, де кожний охочий мав змогу зробити свого змія та запустити його в політ.

     Програмою фестивалю передбачалася особисто-командна першість у класах моделей: плоский повітряний змій, об’ємний повітряний змій, повітряний міні змій, повітряний змійковий потяг для старшої вікової категорії. Молодша вікова група змагалась в номінаціях - змії довільної конструкції та змії промислового виробництва.

     В командній першості в старшій віковій групі перемогу та почесний кубок здобула команда ЦПР Святошинського району. Друге місце – у команди ЦНТТМ “Сфера” Оболонського району, третє – клуб “Дніпро” Деснянського району. В молодшій віковій групі – перемога та почесний кубок у команди ЦНТТМ «Сфера», друге місце отримала команда Київського Палацу дітей та юнацтва.

Переможці в особистій першості були нагороджені дипломами відповідних ступенів, медалями та цінними подарунками.

img 9577
img 9619
img 9657
img 9686
img 9771
img 9783
img 9903

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua