Зібралась на дзвоник останній весела шкільна дітвора!

Друк PDF

Сьогодні в нашій школі відбулося особливе свято останнього дзвоника під назвою: “Вокзал прощання”. Радісне і водночас трішки сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей.

 

  

З самого ранку вся шкільна родина з чудовим настроєм зібрались на уявному потязі у мандрівку по шкільному подвір’ю з цікавими зупинками. Святкову та запальну руханку виконали наші вихованці з любов’ю в серці до людей, до дітей, до рідної землі та до неньки України.

Однією з цікавих зупинок була «Малюнок на асфальті». Чому саме така зупинка? Тому, що завтра 1 червня – Міжнародний день захисту дітей, який відзначається в усьому світі.

Життя – вічний вокзал, де зустрічаються й прощаються, плачуть і радіють. Кінцевою зупинкою нашого уявного потягу був - «Вокзал прощання», де всі учні, батьки, вчителі, вихователі та гості зібрались, щоб провести наших випускників початкової школи 2018 року.

Наприкінці свята для всіх школярів пролунав останній дзвінок у 2017-2018 навчальному році. Все вдалося: святкова рухавка, малюнки на асфальті, ігри, прощальна хода випускників 4-х класів.

Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.

1
2
3.1

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua