Участь школи №9 у першому Всеукраїнському командному чемпіонаті з Minecraft: Education Edition

Друк PDF

goldbuilders 19Команда школи №9 «Gold Builder» разом з вчителем інформатики Власенко Ю.М. взяли участь у першому  Всеукраїнському командному чемпіонаті з Minecraft: Education Edition.  Чемпіонат організовано компанією Microsoft, де різні команди з усіх куточків України проявили свою креативність, критичне мислення, командну роботу у вирішенні завдання.

 

 

 

Minecraft: Education Edition — це віртуальний простір, який обмежує гравця лише його власною уявою. В умовах цієї гри є можливість вирішити поставлену задачу найкреативнішим способом, розвинути навички взаємодії та працювати в спільному просторі. За допомогою моделювання, проектування, програмування в Minecraft Education учні в інтерактивній формі отримають знання, формують освітні компетенції, розвивають навички роботи в команді, визначають ціннісні пріоритети.

Завданням Чемпіонату було будівництво «розумного міста» з архітектурним цікавим рішенням.

Учасники команди Gold Builder:

  1. 1.Діброва Андрій (6-А)
  2. 2.Назаренко Тетяна (6-А)
  3. 3.Наумович Дмитро (6-А)
  4. 4.Шульженко Владислав (6-А)

Учні в рамках Чемпіонату освоювали знання з різних предметів: математики (розрахунок та проектування моделі міста), фізики (альтернативні джерела енергії), інформатики (обробка даних, електроні системи), екології (роздільне сміття, його переробка), біології (теплиці, гідропоніка), художньої культури (архітектурні стилі), та побудували своє Smart City.

Освітня версія гри Minecraft Education дозволила дітям отримати знання в цікавій ігровій формі.

Адміністрація школи дякує учасникам команди та їх тренеру Власенко Юлії Миколаївні за злагоджену роботу в команді, креативність та чудовий результат!

 Презентацію Smart City можна переглянути за посиланням.

goldbuilders 1
goldbuilders 2
goldbuilders 3
goldbuilders 4
goldbuilders 5
goldbuilders 6
goldbuilders 7
goldbuilders 8
goldbuilders 10
goldbuilders 11
goldbuilders 12
goldbuilders 18
goldbuilders 19
goldbuilders 20
goldbuilders 23

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua