Дорогі випускники!

Друк PDF

1Дозвольте сердечно привітати Вас із святом! У Вашому житті це урочистий день - День прощання з дитинством. Залишилися вже позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

 

 

Ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально, адже доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас тепер залежатиме подальше життя. Вирушаючи у далеку і незвідану дорогу, візьміть із собою благословення батьків та вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть Вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і мрій. Бажаю, щоб цей шлях був щасливим, сповненим гарних подій і здобутків. Прямуйте по ньому твердо, впевнено. Відкривайте світ, сумлінно навчайтесь і працюйте, дослухайтесь до порад старших, не бійтеся висловлювати свою думку, долучайтесь до джерел культури і духовності, збагачуйтесь скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, прямуйте до високих горизонтів національної свідомості та громадянського сумління, пам’ятайте про своє коріння і своїм життям звеличуйте Україну. Мрійте та реалізовуйте свої мрії, які у майбутньому, я переконана, змінять наше з вами життя на краще.

З найкращими побажаннями начальник управління освіти Оболонського району Наталія Вахнюк

 

 

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua