Традиції літа – День Нептуна в ЗДО №291

Друк PDF

5Традицією стало проведення чудової розваги для дошкільників ЗДО №291 «День Нептуна». Ігри з водою – найулюбленіше заняття для дітей влітку.

 

 

 

Вихователями, музичним керівником та інструктором з фізичної культури був написаний сценарій розваги, підібрані загадки, завдання, естафети з водою та морськими атрибутами. Написана музика для проведення ігор та музичних номерів. Вихованці дитячого закладу з нетерпіння чекали цього свята, адже, сонце, повітря і вода, як відомо, найкращі друзі дітей.

Разом з моряками Бімом та Бомом  малята долали перешкоди, відгадували загадки та виконували інтелектуальні завдання царя підводного – Нептуна. Веселий настрій, активні ігри, жвава музика та підтримка вболівальників – запорука вдалого дитячого свята!

1
2
3
5
4

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua