Мовний табір «Το τρένο της φιλίας - «Потяг дружби»

Друк PDF

8На базі НВК «Потенціал» вже другий рік поспіль  проходив мовний табір із вивченням новогрецької мови. Табір має назву «Καλημέρα (Калімера)», що з грецької мови перекладається як «доброго дня» і використовується і як привітання, і як побажання.

 

 

 

Це те слово, що найчастіше лунає коридорами гімназії, це те слово, яке діти чують першим, починаючи вивчати іноземну мову. 

    Цьогорічний табір мав назву «Το τρένο της φιλίας (То трено тис філіас)», що перекладається, як «Потяг дружби», концепція якого полягала в тому, що 34 дитини, поділившись на команди-вагони робили зупинки на різноманітних тематичних станціях, що мінялись кожного дня: Зоопарк, Театр, Стадіон, Пошта, Караоке, Кінотеатр, Музей, Вокзал. На  кожній станції виконувались різноманітні лексичні вправи та ігри, в веселій формі знайомились з новою лексикою або відпрацьовували вживання вже знайомої. Діти побували на двох екскурсіях – в Київському зоопарку та в Музеї України у ІІ Світовій війні, а також зробили невеличку прогулянку на Пошту, де відправили своїм рідним листівки у вигляді стародавнього пергаменту, який виготовили своїми руками. Діти співали, ставили вистави грецькою мовою, змагались у міні Олімпійських іграх. 

      Всі учасники табору із натхненням пішли на літні канікули, щоб із новими силами почати навчальний рік у вересні.

1
2
3
4
5
6
7
8

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua