У ДНЗ № 208 пройшло спортивно-розважальне свято День індіанців або Ігри червоношкірих

Друк PDF

9Свято відбулося завдяки творчості та педагогічної майстерності інструктора з фізичного виховання, Дворнікової А.Є., вихователів - Аврамової Ю.О. та Компанієць К.В.

 

 

 

 

 

Метою свята було створити гарний настрій та дати заряд бадьорості дітям. Маленькі індіанці успішно пройшли стежками, здолавши усі перешкоди. Змагалися у влучності під час стрільби з лука, та метання мисливського спису.

Зібравшись біля «вогнища», випили ціле відро «Соку миру», щоб усі діти в нашому садочку жили мирно, а гості, приходили тільки з гарними думками та хорошим настроєм. На завершення свята влаштували «полювання» з водяними пістолетами.

1
5
7
9
10
14
16
17

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua