Посилення контролю за обмеженням доступу учнів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.

Друк PDF

snetЩодо посилення контролю за обмеженням доступу учнів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району міста Києва з комп'ютерів навчальних закладів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.

 

 

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

 

  • Провести вибіркову перевірку загальноосвітніх навчальних закладах щодо стану забезпечення обмеження доступу учнів з комп'ютерів навчальних закладів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.
  • У жовтні-листопаді щороку вчителям інформатики проводити тематичні заходи для учнів 6-9 класів «Виховання культури користувача Інтернету» в загальноосвітніх навчальних закладах Оболонського району міста Києва.
  • Надати закладам освіти та розмістити довідкові та методичні матеріали, що стосуються зазначеної тематики на сайті РУО Оболонського району міста Києва (www.ruo-obolon.kiev.ua).
  • Щороку  разом з компанією Майкрософт в Україні проводити тренінги для вчителів загальноосвітніх навчальних закладах Оболонського району міста Києва «Онляндія. Безпека дітей в Інтернеті».
  • Питання безпеки дітей в Інтернеті затверджено на колегії РУО.

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua