Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Проект «Птахи-пернаті наші друзі»

Друк PDF

1У ДЗО № 607 в молодшій групі завершився проект «Птахи-пернаті наші друзі», який тривав протягом листопада 2017 року. Учасниками проекту були діти, батьки та педагоги. На завершення проекту діти продемонстрували широкий спектр отриманих знань, вмінь та навичок.

Детальніше...

У садочку №115 відбувся «Кольоровий тиждень»

Друк PDF

9Протягом тижня діти lдошкільного освітнього закладу №115 вивчали кольори в предметах, що їх оточують. Це була весела навчальна гра, яскраві враження та закріплення знань.  Діти вчилися «тримати фасон» - дотримувалися дрес-коду згідно кольору дня; знаходили потрібний колір в приміщенні, в предметах і підбирати кольорові слова, складали речення, відбирали слова, підкреслюючи певним кольором; малювали малюнки, ліпили фігурки, створювали колажі. Графік кольорового тижня був таким: понеділок– зелений, вівторок – червоний, середа – жовтий, четвер – синій, п’ятниця – різнокольорова. Тиждень був веселим, пізнавальним та яскравим.

Детальніше...

Формування художньо–естетичної компетентності дітей дошкільного віку

Друк PDF

3У дошкільному закладі освіти № 605 відбулося методичне обєднання  на тему: «Формування художньо –естетичної компетентності дітей дошкільного віку».

Детальніше...

Методичне об’єднання з «Оптимізації мовленнєвої роботи з дітьми в розвивальному середовищі ДЗО»

Друк PDF

44У дошкільному закладі освіти №668 відбулося методичне об’єднання з «Оптимізації мовленевої роботи з дітьми в розвивальному середовищі дошкільного закладу освіти (ДЗО)», для вихователів .

Детальніше...

Влаштувала дітвора спортивне свято ГАРБУЗА!

Друк PDF

9Тут і танці, і забави, і спортивнії розваги, і на спритність, і на силу, пану  Гарбузу на диво. Осінь золота минає, урожай нам залишає. Є достатньо вітамінів - в дітвори прибуде сили  ну,  а спорт зміцнить здоров’я, нам без спорту - не прикольно! Усі малята в садочку №115 були раді спортивному святу!

Детальніше...

Використання інноваційних технологій, новітніх методик, сучасного підходу до організації тематичних музичних свят

Друк PDF

8В дитячому садочку №115 відбулося методичне об’єднання за темою: «Використання інноваційних технологій, новітніх методик, сучасного підходу до організації тематичних музичних свят».

Детальніше...

Правила руху вивчаєм завжди, щоб не потрапити нам до біди!

Друк PDF

8В рамках Тижня знань з правил дорожнього руху в дитячому садочку №30, спільно із старшим інспектором Департаменту патрульної поліції, лейтенантом поліції Берсименко Юлією Вікторівною проведений захід  «Правила руху вивчаєм завжди, щоб не потрапити нам до біди! 

Детальніше...

Виїзний семінар для директорів закладів дошкільної освіти Оболонського району

Друк PDF

003Керівники дошкільних навчальних закладів Оболонського району м. Києва на чолі з директором НМЦ Глушаницею О.В. відвідали м. Житомир, де на базі дошкільного навчального закладу № 6 був проведений семінар «Реалізація ідей для сталого розвитку в практику роботи дошкільних навчальних закладів».

Детальніше...

Відбувся чемпіонат Оболонського району серед команд дошкільних навчальних закладів «Ми - чемпіони»

Друк PDF

9

На ролейдромі ТРЦ «Караван» відбувся чемпіонат  Оболонського району  серед команд дошкільних навчальних закладів  «Ми - чемпіони».

Детальніше...

Пошуково-дослідницька діяльність шляхом екологічного виховання

Друк PDF

2На території  Національного еколого-натуралістичного центру  м. Києва було проведено методобєднання для вихователів Оболонського району, за темою: «Пошуково-дослідницька діяльність шляхом екологічного виховання».

Детальніше...

Правила руху в нашій країні для пішоходів всюди єдині

Друк PDF

10Під таким гаслом  в садочку №115  відбулося свято-розвага «Дорожні пригоди». Старший інспектор  Департаменту патрульної поліції, лейтенант поліції Берсименко Юлія Вікторівна  використовуючи наочні матеріали та атрибути  провела  серед дітей та дорослих вікторину  на знання правил дорожнього руху. Всі учасники заходу не лише отримали знання а і заряд позитивних емоцій від спілкування зі справжнім поліцейським яка показала як працює сирена, та сигнали поліцейської машини.

Детальніше...

Вогонь-друг, вогонь-ворог!

Друк PDF

3В рамках Тижня знань з основ безпеки  життєдіяльності в дитячому садочку №115 діти, вихователі та гості  навчали сучасну Бабу Ягу правилам пожежної безпеки, та правилам поведінки  під час виникнення пожежі.

Детальніше...

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua