Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Famili day в закладі дошкільної освіти №193

Друк PDF

6В рамках проекту "Сприяння освіті", з метою підготовки та участі вихованців ЗДО №193 у всеукраїнській дитячій архітектурній виставці - конкурсі "Водний світ", в закладі дошкільної освіти №193 було організовано і проведено Famili day на тему "Водний світ".

Детальніше...

На базі ЗДО № 193 відбувся семінар-нарада для керівників дошкільних закладів Оболонського району з питань ЦЗ

Друк PDF

dscn0507Цікаво та змістовно проведено інструктивне заняття щодо методики підготовки та проведення об’єктового тренування з ЦЗ «Дії органів управління та посадових осіб ЦЗ закладів освіти із запобігання надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків» під керівництвом майстра виробничого навчання Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва Зубченко П.А.

Детальніше...

Великодні мотиви в закладі дошкільної освіти №115

Друк PDF

dsc 2770Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Це світле і добре свято несе з собою віру, надію і любов.

Детальніше...

Шевченківські дні в закладі дошкільної освіти № 585

Друк PDF

6Наближається день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г. Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душах малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу.

Детальніше...

В ДНЗ № 588 відбулось свято- карнавал «Пурім»

Друк PDF

3Добра традиція є в дошкільному закладі № 588 - зустрічати улюблене свято   «Пурім». Святкування «Пуріму» започатковане педагогами для того щоб діти краще знали   традиції та звичаї рідного народу. Безперечно, всім малятам до вподоби свята, а особливо коли вони проходять разом з батьками та адміністрацією дошкільного закладу.

Детальніше...

З серветки творимо дива

Друк PDF

6У дошкільному навчальному закладі № 614 відбулось методичне об’єднання з художньої праці «З серветки творимо дива» . Власний досвід узагальнила і презентувала керівник гуртка Тіщенко Галина Григорівна, яка познайомила гостей з різноманітними способами роботи з серветкою, демонструючи велику кількість картин і поробок, виготовлених майстринею, вихователями, дітьми та батьками.

Детальніше...

Нумо зиму проводжати, а Весну-Красну - зустрічати!

Друк PDF

20180222 110029У кожного місяця є свої свята, які найповніше освячують ту, чи іншу пору року. Якщо січень багатий насамперед трьома великими святами: Різдвом, Новим роком, Водохрещею, то лютий - може похвалитися Стрітенням і Масляною. Він і є вінцем циклу українських обрядових свят.

Детальніше...

У закладі дошкільної освіти № 581 відбулося свято «Зиму проводжаємо весну зустрічаємо!»

Друк PDF

img 3543Щоб весна швидше прийшла і почала пробуджувати природу від сну, в дошкільному закладі №581 влаштовувати проводи зими. Усі дітки, працівники та батьки приймали активну участь у веселому святі. 

Детальніше...

Методичне об'єднання музичних керівників на тему "Стрітення відзначаємо, весну красну закликаємо!"

Друк PDF

20180215 094834На базі дитячого садочка № 606 15 лютого 2018 року пройшло методичне об´єднання музичних керівників Оболонського району на тему: «Стрітення відзначаємо, весну красну закликаємо!».

Детальніше...

Вихованці закладу дошкульної освіти №585 зустрічали Масляну з веснянками, закличками, хороводами та іграми!

Друк PDF

9Веселими веснянками, закличками, хороводами та іграми зустрічали Масляну малеча ЗДО № 585. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.Саме завдяки таким святам наші педагоги навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що передаються з покоління в покоління , прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує. 

Детальніше...

Масляну зустрічаємо, зиму проводжаємо! Весну закликаємо!

Друк PDF

8Сьогодні Масляна завітала в заклад дошкільної освіти № 208

Детальніше...

Чарівна бандура та ніжна флейта в ЗДО № 590

Друк PDF

6Сьогодні знов зустріч з "Новою капелою". Щоб діти активно пізнавали світ їм допомагають у цьому досвідченні музиканти. Тож діти старших груп ЗДО № 590 слухають живу музику: чарівна бандура та ніжна флейта подарували дітям прекрасні мелодії. А ще музики зачаровували і дітей і дорослих гарними піснями. Артисти розповіли дітям історії про музичні інструменти.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua