Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Оздоровлення та загартування дітей влітку в Оболонському районі

Друк PDF

4У кожному дитячому садочку насамперед дбають про те, щоб діти росли здоровими , веселими та бадьорими. Наші дошкільні навчальні заклади не є винятком. Літо – найкраща пора, щоб розпочати рішучі дії задля зміцнення здоров’я дитини.

Детальніше...

Відбулося засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку

Друк PDF

5На базі закладу дошкільної освіти № 280 відбулося засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку. Проходило воно в цікавій дружній атмосфері, де учасникам була запропонована насичена та змістовна програма за темою «Створення предметно-ігрового середовища для розвитку ігрової діяльності».

Детальніше...

Фестиваль «Весняний передзвін» пройшов в ЗДО №30

Друк PDF

img 6461«Ознаки весни», «Весняні птахи», «Свята весни», «Тварини та комахи навесні», «Як берегти здоров’я навесні», «Рослини навесні» так називалась кожна станція де діти разом з вихователями закріпили та розширили знання про пору року Весна. Рухливі ігри, загадки, вірші, малюнки, веснянки, весела музика все створило чудовий настрій.   А на закінчення жваво та весело пройшов флешмоб – «Проводжаємо весну».

Детальніше...

Малеча у вишиваночках

Друк PDF

dsc02418У ДНЗ №517 відсвяткували «День вишиванки». Було організовано та проведено святкову розвагу «Вишиванка -вишиваночка». Вихованці закладу читали вірші, співали українських пісень, водили гаївки, хороводи. Гралися в українські народні ігри. Для дітей та їх батьків це було чудове свято!

Детальніше...

Вишиваночка моя вишиванка!

Друк PDF

2День вишиванки – це хороший привід в ошатному, етнічному одязі покрасуватися, показати єднання, підвищити настрій та відчути себе патріотами своєї країни – рідної України. Саме такі відчуття об’єднали всіх учасників флешмобу «Вишиваночка моя вишиванка» в дитячому садочку № 115

Детальніше...

День вишиванки в ЗДО №581

Друк PDF

img 3985Педагоги та дошкільнята дитячого садочку №581 долучились до святкування Дня вишиванки. Було організовано та проведено свято «Вишиванку одягай – Україну кохай!». Вихованці закладу співали українських пісень, водили гаївки, хороводи. Відбувся показ вишиванок за участю дітей та дорослих. У виконанні педагогів нашого садка прозвучала пісня про вишиванку. По закінченню свята діти виконали флешмоб.

Детальніше...

У садочку ДНЗ № 115 проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Друк PDF

1-4Метою проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» є поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту здоров’я і життя дітей; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій; удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з формування у дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до власного життя і здоров’я.

Детальніше...

День матері в садочку №581

Друк PDF

img 3899У дошкільному закладі №581 відсвяткували День матері. Були проведені різноманітні заходи: заняття « Мама сонечко в сімї, ми промінчики її», виставка малюнків «Мама – сонечко моє», виготовлення листівок «Подарунок мамі».

Детальніше...

У закладі дошкільної освіти №115 відбулася прем’єра вистави «Білосніжка та семеро гномів»

Друк PDF

8Ця вистава стала підсумком роботи пілотного проекту гуртка «Сценічне мистецтво» . Діти та їх батьки поринули у справжній світ театру: була створена афіша, запрошення, підібрані костюми. Для підкреслення образу - використовувався грим. Особливо цікавими виявилися декорації та музичне оформлення вистави.  Під час перегляду вистави батьки були приємно вражені не лише діалогічною компетенцією дітей, а і уміннями передавати почуття героїв, імпровізувати, діяти в команді, підтримувати один одного.

Детальніше...

Пожежна частиною №25 Оболонського району м. Києва в дитячому садочку № 30

Друк PDF

image-33В рамках проведення «Тижня знань з ОБЖД» в закладі був проведений спільний захід з Пожежною частиною №25 Оболонського району м. Києва.

Детальніше...

Famili day в закладі дошкільної освіти №193

Друк PDF

6В рамках проекту "Сприяння освіті", з метою підготовки та участі вихованців ЗДО №193 у всеукраїнській дитячій архітектурній виставці - конкурсі "Водний світ", в закладі дошкільної освіти №193 було організовано і проведено Famili day на тему "Водний світ".

Детальніше...

На базі ЗДО № 193 відбувся семінар-нарада для керівників дошкільних закладів Оболонського району з питань ЦЗ

Друк PDF

dscn0507Цікаво та змістовно проведено інструктивне заняття щодо методики підготовки та проведення об’єктового тренування з ЦЗ «Дії органів управління та посадових осіб ЦЗ закладів освіти із запобігання надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків» під керівництвом майстра виробничого навчання Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва Зубченко П.А.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua