Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Технологію приготування вареників вивчали діти ЗДО №607

Друк PDF

20171127 101815У ЗДО № 607 старша група вивчає звичаї та традиції нашого народу. Сьогодні вони готували та куштували вареники з картоплею.

Детальніше...

У закладі дошкільної освіти № 263 відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників

Друк PDF

11Наприкінці циклу різдвяних свят на базі дошкільного навчального закладу № 263 відбулося  засідання методичного обєднання музичних керівників за темою: «Використання народного фольклору у святкуванні новорічних свят». 

Детальніше...

Колядували, щедрували і водичкою умивалися

Друк PDF

dsc00602У закладі дошкільної освіти №30 малята були активними учасниками народних розваг, колядок, таночків. Під час навчання вони дізналися багато нового про Різдвяні обряди, зимові звичаї та традиції українського народу…. Святом Водохреща завершилися Різдв’яні свята. 

Детальніше...

Одним із напрямків роботи закладу дошкільної освіти №193 є збереження і відтворення українських народних традицій

Друк PDF

p11901555З метою розвитку у дітей дошкільного віку стійкого інтересу до української народної культури шляхом ознайомлення із звичаями, іграми та піснями, що відносяться до періоду новорічних та різдвяних свят,   19 січня в ЗДО №193 відбулася підсумкова розвага, присвячена  циклу  Різдвяних Свят.

Детальніше...

Щедрик, щедрик, щедрівочка……

Друк PDF

5Ось і добігають кінця тривалі зимові свята українців. Напередодні Водохреща – 18 січня за новим стилем, святкуємо другий Свят-Вечір. В садочку діти наввипередки із задоволенням наряджалися, грали щедрівників, водили з «козу». До «кози» приспівували: «Танцю, козуня, танцю, небога, дасть тя господар пів золотого…». Господині-вихователі приймали гостей і радо частували дітей смаколиками.

 

Детальніше...

Традиціями та обрядами багата Україна

Друк PDF

dsc 0284У ДНЗ №115 завершується ознайомлення з зимовим циклом  народної обрядовості українців. Зимовий цикл включає такі свята: Коляду (або Свят-вечір); Свято народження сонця (або Різдво Христове); Старий Новий рік (Маланки або св. Василія Великого), Водохрещу (або Богоявлення), Стрітення та Обрітення.

Детальніше...

Тиждень творчості, фантазії та розваг в ДНЗ №30

Друк PDF

4Дошкільнята ДНЗ №30 поринули в чарівний світ фантазії та творчості, цей тиждень дав змогу кожній дитині проявити свою креативність та відчути себе талановитою особистістю.

Детальніше...

Виставка «Зимові фантазії» в ДНЗ №581

Друк PDF

img 3507В дошкільному закладі №581 триває виставка «Зимові фантазії», в якій взяли участь педагоги, діти та батьки. Відповідно до тематики виставки, учасники презентували: ялинки, сніговиків, Дідів Морозів та казкові будиночки. Всі творчо і відповідально підійшли до виготовлення різноманітних поробок. Роботи вийшли яскравими та чудовими. 

Детальніше...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності дітей у дитячому садочку №607

Друк PDF

img 8463Освітня робота з дітьми була спрямована на відпрацювання практичних вмінь і навичок дітей в конкретних ситуаціях згідно таких тем: «Дитина і побут», «Дитина і вулиця», «Дитина і гра», «Дитина і природа», «Здоров`я дитини».

Детальніше...

У подорож за Дідом Морозом

Друк PDF

img 3471Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів. Щорічно напередодні Нового року у дошкільному закладі №581 влаштовуються захоплюючі й різноманітні ранки. Діти із радістю водять новорічні хороводи, читають вiршi, танцюють, співають, грають у веселi iгри. Найбільшу радість діти отримали від спілкування з Дідом Морозом та Снігуронькою.

Детальніше...

Діти в ДНЗ №30 зустрічали Діда Мороза та його онуку Снігуроньку

Друк PDF

11Новорічні свята – одне з найулюбленіших свят для дітей дошкільних освітніх закладів. У новорічні свята здійснюються найпотаємніші дитячі бажання, дітям дарують чудові подарунки, справжнісінький Дід Мороз та Снігуронька приходять для зустрічі з ними і створюють особливу, неповторну атмосферу чарівності. Саме в такій атмосфері пройшли Новорічні свята в ДНЗ №30. З Новим роком! З новим щастям та успіхами!!

Детальніше...

Ебру – танцюючі фарби

Друк PDF

6На базі закладу дошкільної освіти № 579 відбулося засідання  «Школи молодого спеціаліста» (вихователі стаж роботи до трьох років) за темою: «Використання інноваційних технологій в зображувальній діяльності».

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua