Дошкільна освіта

dnzДошкільна освіта сьогодні

Розпочато освітній марафон «Святами та обрядами багата Україна»

Друк PDF

02У дошкільному освітньому закладі №115 розпочато марафон «Святами та обрядами багата Україна». У холі садочка відкрито  резиденцію Святого Миколая.

Детальніше...

Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук

Друк PDF

2Засідання  школи передової педагогічної майстерності за темою «Пошуково-дослідницька діяльність як форма ознайомлення дітей з основами природничих наук» пройшло в гостях у педагогів Київського палацу дітей та юнацтва.

Детальніше...

Засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку дошкільних закладів освіти

Друк PDF

      1У Державному музеї іграшки відбулося  засідання методичного об’єднання для вихователів груп раннього віку, де учасникам було запропоновано, окрім оглядової екскурсії ще й спілкування з науковими співробітниками музею, зокрема з відповідальним секретарем міжвідомчої художньо-технічної Ради з іграшок та навчально-наочних ігрових посібників Мартинюк Людмилою Володимирівною.

Детальніше...

Проект «Птахи-пернаті наші друзі»

Друк PDF

1У ДЗО № 607 в молодшій групі завершився проект «Птахи-пернаті наші друзі», який тривав протягом листопада 2017 року. Учасниками проекту були діти, батьки та педагоги. На завершення проекту діти продемонстрували широкий спектр отриманих знань, вмінь та навичок.

Детальніше...

У садочку №115 відбувся «Кольоровий тиждень»

Друк PDF

9Протягом тижня діти lдошкільного освітнього закладу №115 вивчали кольори в предметах, що їх оточують. Це була весела навчальна гра, яскраві враження та закріплення знань.  Діти вчилися «тримати фасон» - дотримувалися дрес-коду згідно кольору дня; знаходили потрібний колір в приміщенні, в предметах і підбирати кольорові слова, складали речення, відбирали слова, підкреслюючи певним кольором; малювали малюнки, ліпили фігурки, створювали колажі. Графік кольорового тижня був таким: понеділок– зелений, вівторок – червоний, середа – жовтий, четвер – синій, п’ятниця – різнокольорова. Тиждень був веселим, пізнавальним та яскравим.

Детальніше...

Формування художньо–естетичної компетентності дітей дошкільного віку

Друк PDF

3У дошкільному закладі освіти № 605 відбулося методичне обєднання  на тему: «Формування художньо –естетичної компетентності дітей дошкільного віку».

Детальніше...

Методичне об’єднання з «Оптимізації мовленнєвої роботи з дітьми в розвивальному середовищі ДЗО»

Друк PDF

44У дошкільному закладі освіти №668 відбулося методичне об’єднання з «Оптимізації мовленевої роботи з дітьми в розвивальному середовищі дошкільного закладу освіти (ДЗО)», для вихователів .

Детальніше...

Влаштувала дітвора спортивне свято ГАРБУЗА!

Друк PDF

9Тут і танці, і забави, і спортивнії розваги, і на спритність, і на силу, пану  Гарбузу на диво. Осінь золота минає, урожай нам залишає. Є достатньо вітамінів - в дітвори прибуде сили  ну,  а спорт зміцнить здоров’я, нам без спорту - не прикольно! Усі малята в садочку №115 були раді спортивному святу!

Детальніше...

Використання інноваційних технологій, новітніх методик, сучасного підходу до організації тематичних музичних свят

Друк PDF

8В дитячому садочку №115 відбулося методичне об’єднання за темою: «Використання інноваційних технологій, новітніх методик, сучасного підходу до організації тематичних музичних свят».

Детальніше...

Правила руху вивчаєм завжди, щоб не потрапити нам до біди!

Друк PDF

8В рамках Тижня знань з правил дорожнього руху в дитячому садочку №30, спільно із старшим інспектором Департаменту патрульної поліції, лейтенантом поліції Берсименко Юлією Вікторівною проведений захід  «Правила руху вивчаєм завжди, щоб не потрапити нам до біди! 

Детальніше...

Виїзний семінар для директорів закладів дошкільної освіти Оболонського району

Друк PDF

003Керівники дошкільних навчальних закладів Оболонського району м. Києва на чолі з директором НМЦ Глушаницею О.В. відвідали м. Житомир, де на базі дошкільного навчального закладу № 6 був проведений семінар «Реалізація ідей для сталого розвитку в практику роботи дошкільних навчальних закладів».

Детальніше...

Відбувся чемпіонат Оболонського району серед команд дошкільних навчальних закладів «Ми - чемпіони»

Друк PDF

9

На ролейдромі ТРЦ «Караван» відбувся чемпіонат  Оболонського району  серед команд дошкільних навчальних закладів  «Ми - чемпіони».

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua