Методичний центр інформаційних технологій в освіті


Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів

Друк PDF

825-27 вересня 2017 року в НВК №10 м.Хмельницького відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів».

Детальніше...

Методичний кейс вчителя інформатики на 2017-2018 н.р.

Друк PDF
До відома вчителів інформатики Оболонського району,! На стартовій сторінці сайту kievoit.ippo.kubg.edu.ua опубліковано гіперпосилання на Методичний кейс до 2017/2018 навчального року, що включає: календарне планування, навчальні програми, інтернет-ресурси, ключові зміни в оновлених програмах.

Електронна форма експертної оцінки вчителів інформатики

Друк PDF

Шановні вчителі інформатики, прошу Вас заповнити експерну оцінку за посиланням:   ФОРМА

 

Електронна заявка на участь у ІІ етапі олімпіад з предмету інформатика

Друк PDF
Просимо заповнити електронний варіант заявки на участь у ІІ етапі всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету інформатика: ФОРМА

Мова програмування Python

Друк PDF

Python - це потужна мова програмування, що відмінно підходить  як для початківців, так і для професіоналів Ці курси спрямовані на оволодіння основ Python і допоможуть вам розширити свої знання і підготуватися для створення широкого спектра додатків : детальніше або на  EdX

 

Посилення контролю за обмеженням доступу учнів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.

Друк PDF

snetЩодо посилення контролю за обмеженням доступу учнів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району міста Києва з комп'ютерів навчальних закладів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.

Детальніше...

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

 
intelgalaxy kodu innovatika
 zaklady osvity microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua