Методичний центр інформаційних технологій в освіті


Година Коду в школі № 9

Друк PDF

img 20171204 150408Учні школи № 9 взяти участь у всесвітньому заході «Година Коду» (Hour of Code), який в цьому році проходив 4-10 грудня.

Детальніше...

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація)

Друк PDF

6Просимо ознайомитися з результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (компю'терна анімація).

Детальніше...

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування)

Друк PDF

Просимо переглянути результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування).

Детальніше...

Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (комп'ютерна графіка)

Друк PDF

image1Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп'ютерної графіки. Просимо ознайомитися з результатами. Вітаємо переможців!

Детальніше...

Учні спеціалізованої школи № 194 «Перспектива» на конкурсах з інформатики та інформаційних технологій

Друк PDF

3Відповідно до листа Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України від 22.05.2017 № 2.2-1179 «Про підсумки Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер» у 2016–2017 н.р. та організацію конкурсу «Бобер» у 2017–2018 н.р.» з метою популяризації і поглиблення знань з інформатики серед учнів 2 – 11 класів відбувся Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер – 2017”.

Детальніше...

Все про олімпіади з інформатики в 2017 -2018 н.р.

Друк PDF

На цій сторінці ви зможете отримати всю інформацію, що стосується організації та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики у 2017-2018 н.р.!

Детальніше...

Ініціатива методичного центру інформаційних технологій в освіті «Мій безпечний Інтернет» як дієвий інструмент вчителя інформатики Оболонського району

Друк PDF

img 20171002 113528Протягом багатьох років поспіль в навчальних закладах Оболонського району проводиться тиждень безпечного Інтернету. Саме на початку навчального року учні старших класів діляться знаннями і досвідом щодо безпечного використання мережі Інтернет для навчальних цілей.

Детальніше...

Хмарні сервіси як дієвий інструмент групової роботи учнів

Друк PDF

2У НВК №240 «Соціум» відбувся семінар-практикум для вчителів з використання хмарних сервісів для активізації навчально діяльності учнів.

Детальніше...

Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів

Друк PDF

825-27 вересня 2017 року в НВК №10 м.Хмельницького відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування нової української школи на засадах впровадження хмарних сервісів».

Детальніше...

Методичний кейс вчителя інформатики на 2017-2018 н.р.

Друк PDF
До відома вчителів інформатики Оболонського району,! На стартовій сторінці сайту kievoit.ippo.kubg.edu.ua опубліковано гіперпосилання на Методичний кейс до 2017/2018 навчального року, що включає: календарне планування, навчальні програми, інтернет-ресурси, ключові зміни в оновлених програмах.

Електронна заявка на участь у ІІ етапі олімпіад з предмету інформатика

Друк PDF
Просимо заповнити електронний варіант заявки на участь у ІІ етапі всеукраїнських учнівських олімпіад з предмету інформатика: ФОРМА

Мова програмування Python

Друк PDF

Python - це потужна мова програмування, що відмінно підходить  як для початківців, так і для професіоналів Ці курси спрямовані на оволодіння основ Python і допоможуть вам розширити свої знання і підготуватися для створення широкого спектра додатків : детальніше або на  EdX

 

Посилення контролю за обмеженням доступу учнів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.

Друк PDF

snetЩодо посилення контролю за обмеженням доступу учнів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району міста Києва з комп'ютерів навчальних закладів до Інтернет-ресурсів забороненого змісту.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua