Інформація про заходи, що проходять у районі

Результати конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

2Завершився восьмий районний конкурс «Країнознавець: Республіка Грузія». За цей час команди закладів освіти Оболонського району познайомились з географією, історією та культурою Грузії, розробили віртуальні екскурсії по найбільшим містам країни, підготували мультимедійні презентації про творчий та життєвий шлях видатних грузинів та інсценізували народні грузинські казки, легенди та обрядові дійства.

Детальніше...

Проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Друк PDF

4Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі СШ №239 було проведено конкурс екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Детальніше...

Розпочато заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування

Друк PDF

3Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району розпочав заняття в рамках Місячника зі спортивного орієнтування.

Детальніше...

Підсумки конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія»

Друк PDF

4На базі НВК № 20 Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено другий етап конкурсу «Країнознавець: Республіка Грузія», на якому команди – учасниці познайомились з історією виникнення, розвитку та становлення країни.  

Детальніше...

Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар на Оболоні

Друк PDF

2Федерацією спортивного орієнтування України було проведено Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування на базі Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району.

Детальніше...

School

Шановні жителі Оболонського району!

Працівниками психологічної служби системи освіти і консультантами психолого-медико-педагогічної консультації створено на базі методичного центру практичної психології та соціальної роботи управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  пункт психологічної допомоги для дітей та їх батьків, вчителів, мешканців району. Консультації надаються безкоштовно! Адреса: м. Київ, Лайоша Гавро, 11-А, к.110-Б. 

Консультації надаються щодня (з понеділка по п'ятницю) з 10.00 до 18.00 Телефон: 426-57-39 (попередній запис обов'язковий!)

ДНІ ПРИЙОМУ В  УПРАВЛІННІ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:  ВІВТОРОК  з  16-00   до   18-00

        school
1stgrade
 
 
intelgalaxy kodu 1 2  microsoft logo-dnu_iitzo5-800
intel_banner_150x60 e-data unesco 188x80_pedrpesacom_banner_dots abc umo
kman kievmap patriot kievchild 1stgrade  -itzn
facebookdon s_n director main_image_1 itea pto_logo1
children kpdu_logo1 onland tutor1 osvita_org_ua